KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13914355
nr 1391 4355
B Undmark. Signerad, blomsterstilleben. Olja på pannå, 45x36cm, yttermått inklusive ram: 57x48cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 april 2021
kl 20:47:04
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr